ДИАЛ-Р български производител на дамски обувки от естествена кожа

Разработване на електронен магазин

Диал-Р ЕООД е български производител на дамски обувки от естествена кожа и материали от 2003 година. Компанията създава своят бранд  Studio DESS fashion shoes. 

За екипа на Дигитална агенция РОНА СОФТ беше истинско предизвикателство да разработим дизайн и някои специфични функционалности за нашия български производител на обувки Диал-Р ЕООД.

Винаги сме били въодушевени да разработваме проект за българска компания - производител.

Особено внимание обърнахме на създаването на електронния магазин и търсачката с подсказки.

Фактическата работа по разработката на електронния магазин започна след окончателно приемане на цялостния дизайн на сайта и функционалности му.

Продукта е изграден върху Системата за управление на съдържанието, разработена от екипа на Рона Софт.

Стъпки при изработката на уеб сайта

  • Дизайн на уеб сайта съобразен с последните тенденции в бранша;
  • Анализ на сегмента, както у нас, така и в чужбина;
  • Разработване на функционален и съобразен с изискванията на клиентите електронен магазин;
  • Представяне на дизайна;
  • Електронен магазин и филтриране по налични номера и цени;
  • Търсачка с подсказки за електронния магазин;
  • Тестване, качествен контрол и качване на сайта на сървър;
  • Мониторинг на сайта.

Допълнителни разработки

  • Безкрайно зареждане на продукти при превъртане на страницата и зареждане на продукти до изчерпване
  • Модул "Бърза Поръчка" - само въвеждате телефония си номер и натискате бутона "Поръчай сега" и поръчката е готова

Снимки на проекта